Reference

AILEAN

Prošli jsme u Vás snad vším, co nabízíte:) od rady přes výcvik, hlídání a psychickou podporu. Vždy bylo vše z Vaší strany nejen velmi "lidské", ale také profesionální. Musím říct, že Ailean by Vás adoptovala, protože tak dobře, jako se měla a má u Vás, to si v naší rodině neužije. Myslím, že vizitkou o tom, jak náš pes hodnotí Vaše služby (přátelství) je fakt, že se jí domů nikdy nechce.


AMI

Naše fenka Ami je ve Vaší "péči" již od 3 měsíců, a to od výcviku přes poradenství i hlídání. Vždy jsme byli velmi spokojeni. To, jak se k Vám Ami vždy těší, nám dává 100% jistotu, že je o ni dobře postaráno. V čase Vaší přerušené činnosti jsme museli vyzkoušet i jiné psí hotely a nedá se to porovnat. Aminka byla nešťastná a my taky. Na rozdíl od ostatních, je u Vás cítit lásku a zodpovědnost, což je pro naše mazlíčky nejdůležitější. Jsme moc rádi, že Vás máme.

CHARLIE

Pes Charlie mě byl kamarádkami přidělen v jeho dvou letech. Protože jsem měla obavy, jak zvládnu jeho výchovu, tak mě byla také přidělena výcvikářka Mirka Květinová. V první fázi strávil bafák tři týdny v jejím hotelu, kde se mu velmi líbilo, protože měl k dispozici několik kamarádů ke hrám a naučení, jak se k nim chovat. Když jsem se vrátila z cest, tak Mirka začala s výcvikem. Bylo nutno samozřejmě vycvičit zejména mě. Vše proběhlo k všeobecné spokojenosti a Chárlí se začlenil bez problémů do naší domácí smečky. Způsob výcviku i pobyt v psím hotelu doporučuju všem, kdo potřebují podporu a pomoc při výchově psa.


DESIRÉ

Naše Desiré byla u paní Květinové na hlídání s výcvikem asi na 3 týdny ( v době mé svatby a svatební cesty, jinak bych se od ní na tak dlouho neodloučila ). Vše probíhalo perfektně, už od prvního dne jsem jí vůbec nechyběla, rychle si zvykla na nové "páničky" a psí kamarády. Když jsem si pak pro Desirku přijela, skoro jsem ji v dobrém nepoznala, jak byla poslušná a hlavně klidná. Po návratu domů 2 dny jen polehávala, jak byla vylítaná a takto jsem ji teda ještě nikdy neviděla. Na hlídání k pani Květinové se určitě v budoucnu rádi vrátíme, protože vím, že mohu být klidná, že o mého pejska bude skvěle postaráno. Ještě jednou díky!


JUNE

Máme doma fenku Karelského medvědího psa jménem JUNE. Samostatnost, nezávislost a sebevědomí - s těmito povahovými rysy se toto plemeno rodí. Když se k této povaze přidala štěněcí rozvernost, tak jsme věděli, že výchovu sami nezvládneme; proto jsme hledali pomoc u odborníka. Začátkem roku 2010 jsme našli kontakt na "Výcvik psů Brno" a paní Bohumíru Květinovou. Naštěstí. Nejprve jsme absolvovali individuální výcvikové hodiny, později jsme docházeli do skupiny a následoval 14-ti denní pobyt JUNE ve Velkých Hostěrádkách. Tam byla fenka pod permanentním dohledem cvičitelky, aby byly odstraněny všechny vady v poslušnosti a aby si dokonale osvojila psí etiketu. V srpnu 2011 jsme se s JUNE zúčastnili i "výcvikové soboty", což byl skvělý zážitek. Setkali jsme se s dalšími psími i lidskými kamarády, absolvovali jsme procházku voňavou přírodou a po skvělém obědě jsme měli příležitost nahlédout pod pokličku canisterapie, kterou se p. Květinová rovněž zabývá. Máme doma fenku JUNE - samostanou, nezávislou, sebevědomou, milou a v zásadě poslušnou společnici, díky níž jsme získali v p.Květinové a jejím příteli nové přátele. 


MERLIN

Paní Květinovou jsem poznala, když jsem hledala možnost výcviku pro mého psího nalezence, který měl už rok.
Protože provozuje i hlídání pejsků, již několikrát jsem její služby využila. Jsem na svoje pejsky dost úzkostlivá, ale psí penzion Sára je tak útulný a příjemný, hned vedle jsou krásné procházky, že nemám vůbec strach tam svého pejska dát. Paní Květinová svým klidem, péčí a porozuměním dává pejskům všechno,
co potřebují a ještě něco navíc. Můj pes Merlin ani nechce jít domů, když si pro něho přijedu.


ŠERI

Pořídili jsme si fenečku Flat coated retrívra, kterou jsem si vysnila. Veselou, kontaktní psí slečnu, parťačku na výlety, dlouhé procházky... Jenže jako začátečníci co se výcviku psů týká jsme bojovali se základní poslušností a měli pocit beznaděje, když se nám  nedařilo dosáhnout toho nejdůležitějšího- přivolání. Cherry si užívala svou "nepolapitelnost", a dalším problémem bylo tahání na vodítku. Venčila ona nás, ne my ji. Pátrala jsem na internetu, kdo by nám mohl pomoci a našla a zkontaktovala paní Květinovou. Dohodli jsme se na základní výcvik, nácvik přivolání a slušné chůze na vodítku. A té změně skoro nevěřili- funguje to. I když stále na sobě musíme pracovat, abychom byli důslední, jsme s pokrokem díky výcviku a cenným radám velmi spokojeni. Využíváme i hlídání pejska v době dovolené, vím, že není v kotci, ale v domácím prostředí s psími kamarády, všude kolem krásné prostředí k procházkám a běhání.. Chodili jsme i na cvičák a využíváme i výcvikové soboty s fajn přátelskou atmosférou,obědem, posezením u kávičky a spoustou cenných rad co se týká soužití s pejskem. To vše je nabídka, kterou dle možností využíváme, protože to prospívá pejskovi i nám..


EDA

Paní Květinová, chci Vám moc poděkovat. Eda oslavil 2 roky a já Vám děkuji za Vaši odbornou pomoc a spolupráci při jeho výcviku od štěněte. Váš přístup je mi od začátku velmi sympatický - TRPĚLIVOST, DŮSLEDNOST, LASKAVOST. A hlavně nesmírná láska ke zvířatům, patrná na první pohled. Kromě výcviku jsem několikrát využila Vaší nabídky hlídaní psa - v domácím prostředí, s kamarády. To, jak se k Vám Eda vždy těší a hrne se se dovnitř, jistě svědčí o tom, že je mu u Vás dobře. A nejen jemu, ale i mně a společné sobotní vycházky jsou i pro mě moc příjemné. Oceňuji i Vaši pomoc a ochotu při výstavách a jsem moc ráda, že se výcviku psů věnujete v takovém rozsahu. A je pro mě důležité, že se na Vás kdykoliv mohu obrátit s prosbou o pomoc a o radu. Těším se na další spolupráci s vámi všemi a věřím, že společně zvládneme i plánovanou canisterapii.

CT zkoušky byly složeny 15.7.2012


BETYNKA

Pořídili jsme si štěňátko Hovawarta, plné energie a radosti ze života. Nechtěli jsme ve výchově nic zanedbat a tak jsme se obrátili na paní Bohumíru Květinovou, která se věnuje výchově psů celou řadu let a s přítelem vedou psí penzion Sára.

Po absolvování individuálních lekcí výcviku, jak fenečky, tak i nastávajícího psovoda následoval týdenní pobyt v „psí školce“ kde se Betynka postupně seznamovala s dalšími psími kamarády a osvojila si základy „slušného chování“ Výcvik pokračoval pravidelnými nedělními vycházkami spojenými se skupinovým výcvikem v krásném prostředí okolí Velkých Hostěrádek. Paní Květinová nás nadchla pro kynologii natolik, že se v současné době věnujeme dalšímu výcviku v kynologickém klubu Brno-Rybníček. Zejména její zásluhou jsme 26.4.2014 úspěšně absolvovali zkoušku základní ovladatelnosti (ZZO). Přesto se stále rádi vracíme na nedělní procházky do Velkých Hostěrádek.

Hlaváčkovi

© 2012 smartsolution, aktualizace 06/2024