Aktuality a novinky na stránkách

Program skupinových výcviků

Výcviková sobota 27.9.2014

Uděláme si nezvyklou výcvikovou sobotu v Brněnském parku Lužánky.

Výcviková sobota na téma Canisterapie

Vyzkoušíme si CT zkoušky a budeme si povídat o CT.

Výchova psa s ohledem na rasu a povahu jednotlivce

K tomuto článku mě inspirovala kniha Antona Fichtlmeiera - Základní výchova štěňat.

Statistika ras a počtu psů

Od začátku svého podnikání si vedu záznamy o pejscích, kteří k nám přijdou...

Psí kroužek

Letní prázdniny 2013

Letní přednášky pro děti

Léto 2013 nebylo jen ve znamení hlídání pejsků. Různé organizace a školy si nás zvaly, abychom dětem řekli něco o psím chování a naučili je, jak se ke psům chovat v různých situacích.

Komunikace se psy

V pátek 7.6. jsme u nás ve Velkých Hostěrádkách uspořádali osvětovou akci pro rodiny s dětmi, na téma "Komunikace se psy".

POZVÁNKA NA PŘEDNÁŠKU PRO OBYVATELE VELKÝCH HOSTĚRÁDEK

Výcvik ve Velkých Hostěrádkách

Od 1.10.2012 jsme začali s výcvikem i u nás, ve Velkých Hostěrádkách. Skupinový výcvik probíhá každou neděli od 14ti hodin.

Hlídání 2012

Letošní letní hlídání bylo hektické, ale krásné. V některých prázdninových týdnech jsme museli zdvojnásobit normální kapacitu našeho penzionu.

Výcviková sobota září 2012

V sobotu 29.9. u nás proběhla další výcviková sobota. Účast nebyla moc velká, o to víc jsme se mohli věnovat jednotlivým školákům.

CT zkoušky s Edou

V neděli 15.7. jsme se s naším školákem, GR Edou, zúčastnili canisterapeutických zkoušek. 

Dětský den ve Starovičkách

16.6. jsme byli pozváni na dětský den v malebné jihomoravské obci Starovičky.

Návštěva dětí v občanském sdružení Pobřežánek v Podbřežicích

5.5. jsme byli opět navštívit děti z občanského sdružení Podbřežánek v Podbřežicích.

Výcviková sobota duben 2012

28.4.2012 u nás proběhla další výcviková sobota. Účast byla nadstandartní - 6 pejsků. Počasí nám přálo možná až moc, večer se u mě dostavil i lehký úžeh. Sluníčko mělo prostě velkou sílu. :-)

Výcviková sobota březen 2012

24.3. u nás proběhla další výcviková sobota. Počasí se nám vyvedlo nádherně, celý den krásně svítilo sluníčko, takže jsme si užívali v krátkých rukávech.

Výcviková sobota únor/2012

První výcviková sobota v roce 2012

14.1. proběhla ve Velkých Hostěrádkách první letošní výcviková sobota. Účast byla maximální, váhově dokonce velmi nadprůměrná. :)

8. výcvikový víkend v Hostěrádkách

Dne 3.12. u nás proběhla letos již poslední výcviková sobota. Účast byla 100% a počasí se nad námi slitovalo. Navzdory špatné předpovědi jsme nezmokli. Všichni přijeli včas, takže jsme vyrazili na téměř zimní procházku.

7.výcvikový víkend v Hostěrádkách

6.výcvikový víkend v Hostěrádkách

29.10. proběhla další oblíbená výcviková sobota. Počasí nám tentokrát přálo i navzdory předpovědi.

5.výcvikový víkend v Hostěrádkách

Sobota 8.10. se opět povedla. Dopoledne jsme vyrazili na stopy, všechno jsme si ukázali a vyzkoušeli. Přestože jsme hodně promokli, nikdo si nestěžoval, všichni statečně vydrželi až do konce tréninku. :)

4.výcvikový víkend v Hostěrádkách

V sobotu 17.9. proběhla další oblíbená výcviková sobota. Počasí nám vyšlo krásně, nálada byla skvělá.

3.výcvikový víkend v Hostěrádkách

6.8. u nás opět proběhla výcviková sobota. Navzdory předpovědi počasí bylo celý den nádherně, takže jsme si to opět krásně užili.

Plán výcvikových víkendů do konce roku 2011

Vzhledem k vašemu velkému zájmu jsme se rozhodli, že ve výcvikových sobotách budeme pokračovat i po prázdninách.

2.výcvikvý víkend v Hostěrádkách

Výcviková sobota se tentokrát mimořádně vydařila, včetně nádherného počasí.

Plán dalších výcvikových víkendů

Pro velký zájem uskutečníme další výcvikové soboty a to v termínech 16.7., 6.8. a 27.8.2011. Budou se konat opět u nás, ve Velkých Hostěrádkách.

1.výcvikový víken v Hostěrádkách

25.-26.6.2011 jsme pořádali víkendový výcvik u nás ve Velkých Hostěrádkách. Přestože nás občas přepadla malá přeháňka, celkově bylo počasí velmi příjemné. V sobotu jsme si udělali výlet k blízkému rybníku.

POZVÁNKA NA VÝCVIKOVÝ VÍKEND 25.-26.6.2011

Vážení školáci! Dovoluji si vás pozvat na 1. výcvikový víkend, který se bude konat od soboty 25.6. do neděle 26.6. a který proběhne u nás ve Velkých Hostěrádkách. Rádi přivítáme všechny zájemce ze skupinového výcviku.

Canisterapeutické setkání, aneb Povídání o canisterapii

Zveme všechny naše školáky, kteří mají zájem se o této alternativní terapii něco dozvědět. Jak říká název, budeme si povídat a taky si něco předvedeme.

Mikulášské závody ZZO

V neděli 12.12. jsme se zúčastnily Mikulášského závodu ZZO, který pořádal KK Brno - Židenice.

Poslední výcvikový výlet roku 2010

V sobotu 27.11. vás zveme na výcvikový výlet. Sraz je tentokrát v 10.00h na konečné tramvaje v Obřanech. Náplní procházky bude potrénování poslušnosti.

Skupinka pro ZZO

Pro zájemce jsme otevřeli speciální skupinku, ve které se budete aktivně připravovat na zkoušky ZZO.

Opět je tu výcvikový výlet!!!

V sobotu 23.10. vás zveme na výcvikový výlet. Sraz je tentokrát v 10.00h Pod Hádkem u Ochozu. Náplní procházky bude potrénování poslušnosti.

Pozvánka - výcvikový výlet

V sobotu 29.5. vás zveme na výcvikový výlet. Sraz je tentokrát v 10.00h u našeho cvičáku v Brně. Náplní procházky bude potrénování poslušnosti.

Pozvánka na výlet Pod Hádkem

V sobotu 24.4. vás zveme na výcvikový výlet. Sraz je tentokrát v 10.00h opět Pod Hádkem. Tentokrát půjdeme na opačnou stranu, k Ochozské jeskyni.

Výcviková procházka Pod Hádkem u Ochozu

V sobotu 27.2. vás zveme na výcvikový výlet. Sraz je tentokrát v 10.00h Pod Hádkem u Ochozu. Náplní procházky bude potrénování poslušnosti.

Pozvánka do Hostěnic - výcvikový výlet!

V sobotu 30.1. vás zveme na výcvikový výlet. Sraz je tentokrát v 10.00h v Hostěnicích, přesné místo je parkoviště před Hostěnickým propadáním. Náplní procházky bude krom poslušnosti a také aporty.

Pozvánka na výcvikový výlet Hostěnice

V sobotu 28.11. vás zveme na výcvikový výlet. Sraz je tentokrát v 10.00h v Hostěnicích, přesné místo je parkoviště před Hostěnickým propadáním.

Pozvánka - Povídání o canisterapii

V sobotu 14.11. v 16.00 pořádáme v Křenovicích "povídání o canisterapii". Zveme všechny školáky, kteří by se tomu chtěli v budoucnu se svým pejskem věnovat.

Další výcvikový výlet - Slatina

V sobotu 31.10. vás zveme na další výcvikový výlet. Sraz je tentokrát u autobusové zastávky Malečkova a to už v 7.00 ráno! Je to na silnici mezi Slatinou a Starou Líšní. Na mapě to jistě bez problémů najdete. Tento výlet bude zaměřený speciálně na nácvik "vypracování stopy vůdce". Pejsci mají čich nejaktivnější právě v brzkých ranních hodinách, proto se scházíme tak časně....

POZVÁNKA - Výcvikový výlet Soběšice

Dovolujeme si vás pozvat na další výcvikový výlet, který se koná 26.9. Sraz je v 10 hodin za Soběšicemi na louce "U buku" (je tam zastávka MHD). Zájemci, hlaste se osobně na cvičáku, nebo na mobil 605 238 833.

DOVOLENÁ

V termínu od 10. do 31.7. máme dovolenou! Budeme se na Vás těšit opět po skončení dovolené. Takže Vám přejeme hodně radost se svým chlupatými miláčky a příjemný relax!

Den her se RUŠÍ!

Zvhledem nepřízni počasí jsme nuceni zrušit zítřejší Den her. Rozhodně neztrácejte naději, uděláme jej jindy.

Pozvánka na výcvikový výlet - ZRUŠENO!

Výcvikový výlet se ruší z důvodu nepřízně počasí!!!

Odpadá cvičák - 30.4.!!!!

Dne 30.4.2009 je z rodinných důvodů zrušen výcvik. Děkuji za pochopení. Mirka.

Pozvánka na 2. výlet na Klajdovku

Chodíte k nám do výcvikové školy a ještě jste s námi nebyli na výletě? Tak si vás dovolujeme pozvat na další výlet, opět na Klajdovku…

!!!NOVÝ CVIČÁK!!!

Od 1.4.2009 měníme stanoviště našeho cvičáku v Brně. Budeme cvičit v Kynologickém areálu v Líšni, pod Velkou Klajdovkou. Spojení ze Staré osady autobusem 56, 78, zastávka Velká Klajdovka.

ŠTĚŇÁTKA JACK RUSSEL TERIERA!!

Právě sháníte štěňátko JRT? Tak se určitě podívejte sem: www.brtal.com/tony.

Pozvánka na další výlet!!

Jste naším školákem a rádi byste s námi vyrazili i se skupinkou dalších školáků do přírody? Tak neváhejte! Je to zážitek a hlavně si s pejskem pocvičíte ve skupince jiných psů.

Pozvánka na výlet

Pojďte se s námi projít do přírody se svými psími kamarády. Během procházky si procvičíme poslušnost a rozhýbeme svoje těla… :-)

Spuštění nové prezentace

Právě pro Vás jsme připravili novou internetovou prezentaci, kterou tvoříte právě vy! Načerpejte nové informace, podívejte se do aktualit nebo si prohlédněte naše fotky…

© 2012 smartsolution, aktualizace 09/2018