Hlídání pejsků

Před lety jsem zjistila, že v naší republice není zařízení, které by umožnilo v době dovolené prožít příjemně strávený čas nejen nám pánečkům, ale i našim mazlíčkům. Vzhledem k tomu, že jsem už v té době hlídala o prázdninách pejsky svým kamarádům a fungovalo to i v malém městském bytě bez potíží a hlavně bez klecí, rozhodla jsem se tuto službu nabídnout všem, kterým záleží na tom, jak se pejsek v době jejich dovolené má. Hlídání tedy začalo profesionálně (díky absolvování školení o etologii) a pak se mi podařilo najít nádherné místo pro náš hotýlek a to právě ve Velkých Hostěrádkách. Je to malá vesnička asi 25km jižně od Brna. Krásný dům se zahradou jsme zařídili přesně podle potřeb našich hostů, takže se dá říci, že my žijeme v psím hotelu, ne že pejsci žijí u nás doma. Sami máme pět pejsků, takže víme, co všichni potřebují - spoustu času, lásky a pohybu. To všechno se našim hostům dostává stejnou měrou, jako našim vlastním mazlíčkům. Jistá míra discipliny je samozřejmě nutná, ale vše probíhá klidnou, nenásilnou formou. Pejsky hlídáme volně, spí s námi v domě, k dispozici mají dvůr. Věnujeme se jim 24h denně, poskytujeme jim dlouhé procházky i mazlení. Všechny pejsky (tak jako ty naše) podle potřeby koupeme, stříháme, kartáčujeme. Pejskům po operaci, nebo po vážné nemoci nabízíme rekonvalescenci a rehabilitaci podle potřeby. Využívám při tom své zdravotnické vzdělání a spoustu zkušeností, které jsem lety práce se psy získala. Na vše navíc dohlíží skvělý a laskavý MVDr. Slavomír Hladík.

Pečujeme o zdraví a o duševní i fyzickou pohodu vašich čtyřnohých přátel.

Podmínky: každý pes, který má být u nás ubytován poprvé, musí absolvovat tzv. čuchací návštěvu. My se seznámíme se psem, pes si očichá prostředí a s majiteli domluvíme podrobnosti pobytu. Tato návštěva by měla proběhnout min. 2-3 týdny před nástupem. Termín ubytování je dobré si zamluvit předem. Záloha, ve výši min. 50% dohodnuté ceny, je splatná nejpozději při nástupu psa k pobytu. Také je možné pobyt platit přímo na účet: 107-5299330217/0100. Do zprávy pro příjemce napište jméno vašeho psa a termín jeho pobytu u nás. Záloha musí být připsána na účet nejpozději v den nástupu pejska. Do ceny se započítává každý započatý den pobytu.

K pobytu musí mít pes s sebou: max. 3 dny staré potvrzení o zdravotním stavu od vašeho vet. lékaře (ev. lékařskou zprávu o jeho nemoci, operaci, či zranění), očkovací průkaz s platným očkováním, obojek, vodítko, náhubek, krmení (v dostatečném množství a s rozpisem dávkování) a pelíšek. Pes musí být ošetřen proti blechám a klíšťatům, musí být odčervený a dobře socializovaný, aby zvládl pobyt ve společnosti jiných psů.

POZOR! V den nástupu si vyhrazujeme právo ze závažných důvodů psa odmítnout! Jde hlavně o háravé feny, agresivní psy a psy se zjevnými známkami zanedbání či inf. nemoci.

Další dotazy rádi zodpovíme na čísle 605 238 833 Mirka Květinová, nebo na 604 613 360 Mirek Krkoška

Další fotografie jak to u nás vypadá při hlídání zde.

© 2012 smartsolution, aktualizace 06/2024